Postin kautta tulleet ilmoittautumiset syötetään järjestelmään tuntien tai jopa muutaman päivän viiveellä.

ILMOITETUT MIEHET
M30 60 m
1. Marko PetäjäForssan SalamaForsSa
M35 60 m
1. Antti TurunenKuopion ReipasKuopRe
M40 60 m
1. Mikko UittamoNummen KipinäNuKi
2. Esa HakalaTampereen PyrintöTP
M45 60 m
1. Kai KoskinenKunto-PirkatKP
2. Jukka NissinenKuopion ReipasKuopRe
M55 60 m
1. Pekka BjörklundKenttäurheilijat -58KU-58
M70 60 m
1. Georg DunkelKenttäurheilijat -58KU-58
M75 60 m
1. Kari-Pekka HuomoPakilan VisaPakVi
M30 200 m
1. Marko PetäjäForssan SalamaForsSa
M35 200 m
1. Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan UrheilijatLUU
M45 200 m
1. Kai KoskinenKunto-PirkatKP
M75 200 m
1. Kari-Pekka HuomoPakilan VisaPakVi
M45 400 m
1. Kai KoskinenKunto-PirkatKP
M40 800 m
1. Mikko MäkeläDowntown 65 EnduranceDowntown 65
M45 800 m
1. Kai KoskinenKunto-PirkatKP
M55 800 m
1. Jari RuonalaRovaniemen RoadrunnersRDS
M65 800 m
1. Kauko TuiskuRovaniemen RoadrunnersRDS
M40 1500 m
1. Mikko MäkeläDowntown 65 EnduranceDowntown 65
M50 1500 m
1. Reima ViiriLohijärven KuohuLohKu
M55 1500 m
1. Sergei SimanovHämeenlinnan KisaV- ja U-seuraHämKi
M60 1500 m
1. Jouko RannanpääHyvinkään Seudun UrheilijatHyvSU
M65 1500 m
1. Kauko TuiskuRovaniemen RoadrunnersRDS
M50 3000 m
1. Reima ViiriLohijärven KuohuLohKu
M55 3000 m
1. Sergei SimanovHämeenlinnan KisaV- ja U-seuraHämKi
M60 3000 m
1. Jouko RannanpääHyvinkään Seudun UrheilijatHyvSU
M65 3000 m
1. Kauko TuiskuRovaniemen RoadrunnersRDS
M70 3000 m kavely
1. Reijo ViianenJalasjärven JalasJalJa
M75 3000 m kavely
1. Hannu PenttiläVarsinais-Suomen VeteraaniurheilijatVSVU
M80 3000 m kävely
1. Martti RuuskanenPäijät-Hämeen AikuisurheilijatPHAU
M30 kolmiloikka
1. Marko PetäjäForssan SalamaForsSa
M35 kolmiloikka
1. Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan UrheilijatLUU
M40 kolmiloikka
1. Matti SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
M30 korkeus
1. Marko PetäjäForssan SalamaForsSa
M35 korkeus
1. Sebastian WidjeskogIF ÅsarnaIF Åsarna
2. Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan UrheilijatLUU
M40 korkeus
1. Matti SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
M70 korkeus
1. Antero SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
M30 kuula
1. Marko PetäjäForssan SalamaForsSa
2. Jussi TukevaJalasjärven JalasJalJa
M40 kuula
1. Matti SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
2. Tomi NissinenLaukaan UrheilijatLaukU
M45 kuula
1. Sami SirenVantaan SalamatVaSat
M60 kuula
1. Urpo SalkoahoKunto-PirkatKP
M70 kuula
1. Antero SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
M90 kuula
1. Lauri HellePerniön UrheilijatPerU
M30 painonheitto
1. Jussi TukevaJalasjärven JalasJalJa
M35 painonheitto
1. Tuomas MikkolaAlavieskan ViriAV
2. Antti PitkänenLänsi-Uudenmaan UrheilijatLUU
M40 painonheitto
1. Matti SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
M45 painonheitto
1. Janne LehtinenKangasalan Urheilijat -68KU-68
2. Jarkko KarstilaLahtiSport 35+
3. Sami SirenVantaan SalamatVaSat
M55 painonheitto
1. Jukka PeräläKauhajoen KarhuKauhKa
2. Risto KatajamäkiTöysän VetoTöysVe
M60 painonheitto
1. Kari NuikkaKorson KaikuKorsKa
2. Urpo SalkoahoKunto-PirkatKP
3. Veijo MiihkinenKunto-PirkatKP
M70 painonheitto
1. Antti ÖrnForssan AlkuFoA
2. Tuomo TileniusPorin UrheiluveteraanitPUV
M90 painonheitto
1. Lauri HellePerniön UrheilijatPerU
M40 pituus
1. Matti SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
2. Mikko UittamoNummen KipinäNuKi
3. Esa HakalaTampereen PyrintöTP
M45 pituus
1. Jukka NissinenKuopion ReipasKuopRe
M70 pituus
1. Antero SaunanenIkaalisten UrheilijatIkU
ILMOITETUT NAISET
N30 60 m
1. Jasmin RinneHelsingin Kisa-VeikotHKV
2. Pinja SöyriläLahtiSport 35+
N30 200 m
1. Pinja SöyriläLahtiSport 35+
N35 3000 m
1. Sonja IlomäkiJyväskylän KenttäurheilijatJKU
N40 3000 m kavely
1. Paula Kauppinen-RoivainenIisalmen VisaIisVi
2. Jonna VoronkoffVarsinais-Suomen VeteraaniurheilijatVSVU
N65 korkeus
1. Raija MäkipääHelsingin TarmoHelTa
N45 kuula
1. Satu LehtonenLahtiSportLS
N65 kuula
1. Raija MäkipääHelsingin TarmoHelTa
N45 painonheitto
1. Satu LehtonenLahtiSportLS
N65 painonheitto
1. Raija MäkipääHelsingin TarmoHelTa
2. Leena ScheererJämsänkosken IlvesJämsäl

OSALLISTUJIEN LUKUMÄÄRÄT SEUROITTAIN
YhteensäNettiilmoituksetPostiilmoitukset
SeuraSuorit.Osallist.MNSuorit.Osallist.Suorit.Osallist.
Alavieskan Viri1111100
Downtown 65 Endurance2112100
Forssan Alku1111100
Forssan Salama5115100
Helsingin Kisa-Veikot1111100
Helsingin Tarmo3113100
Hyvinkään Seudun Urheilijat2112100
Hämeenlinnan KisaV- ja U-seura2112100
IF Åsarna1111100
Iisalmen Visa1111100
Ikaalisten Urheilijat8228200
Jalasjärven Jalas3223200
Jyväskylän Kenttäurheilijat1111100
Jämsänkosken Ilves1111100
Kangasalan Urheilijat -681111100
Kauhajoen Karhu1111100
Kenttäurheilijat -582222200
Korson Kaiku1111100
Kunto-Pirkat7337300
Kuopion Reipas3223200
LahtiSport2112100
LahtiSport 35+32113200
Laukaan Urheilijat1111100
Lohijärven Kuohu2112100
Länsi-Uudenmaan Urheilijat4114100
Nummen Kipinä2112100
Pakilan Visa2112100
Perniön Urheilijat2112100
Porin Urheiluveteraanit1111100
Päijät-Hämeen Aikuisurheilijat1110011
Rovaniemen Roadrunners4224200
Tampereen Pyrintö2112100
Töysän Veto1111100
Vantaan Salamat2112100
Varsinais-Suomen Veteraaniurheilijat22112200
Yhteensä7844368774311

0.04546 s

Tukijat

dextra parempaa huomista tunnus

tm pystylogo 90x90px

logo vaaka

polar phamra

vocatum